Безкоштовно з будь-якого номеру
7:00-23:00 без вихідних
УКРРУС

Контакти:

Отримати консультацію або оформлення заявки можливо за номером:

0-800-754-750

Графік роботи колл-центру:

8:00-22:00 без вихідних

Відділення, в яких можна отримати кредит готівкою є в таких містах України:

Про нас

Основним завданням сайту є допомога людям швидко і зручно отримати кредит готівкою на потрібну суму.

Сайт надає можливість відправити заявку в АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО», який за багато років свого існування (заснований в 1993 році) довів свою надійність і лояльність до користувачів своїм ставленням, а так само невисокими процентними ставками.

Надійність і стабільність банку підтверджують не тільки роки його існування. Агентство IBI-Rating присвоїло банку рейтинг за національною шкалою «uaA-», а по надійності депозитів «4+» (висока надійність). Для більшого розуміння, розшифрую, що означає оцінка «uaA-» за національною шкалою: «Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності означає чутливість до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов».

У 2017 році АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» в номінації «Європейське партнерство» став єдиним банком з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінансових установ.

У 2018 році банк увійшов до трійки кращих за номінаціями «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу від тижневика «Бізнес».